Boudo, budko

Snímek obrazovky 2021 04 08 v 9.30.24
5 500 Kč –9 %

Boudo budko, kdo v tobě přebývá? Myška Hrabalka našla opuštěnou chaloupku, tak se v ní zabydlela. Postupem času chaloupku najde víc zvířátek, které budou chtít bydlet s ní.

5 500 Kč –9 % 5 000 Kč
Skladem

Myška Hrabalka narazila na krásnou chaloupku ve které nikdo nebydlel. Rozhodla se že se v ní tedy zabydlí. Postupem času kolem chaloupky procházela i další zvířátka která měla zájem v bydlet s myškou. Myška má dobré srdce, tak pouštěla dovnitř všechny co chtěli, až dokud v chaloupce nebylo jediné místo. Poté ale přišel medvěd...

Divadelní balíček obsahuje kostýmy pro všechny postavy, divadelní scénář, CD s nahrávkou vypravěče a hudebního doprovodu k divadelní písničce. Dále noty pro nácvik písničky. (písničku lze nacvičit bez not podle nazpívané verze, která slouží právě pro nácvik).

Vše vč. kostýmů je vyrobeno v ČR, kostýmy jsou z certifikovaných materiálů, především bavlny, vhodné pro děti i alergiky.

Kód Kód: 102
Kategorie: Náročnost
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení