Křižovatka není zkratka

Snímek obrazovky 2021 04 08 v 10.48.01
5 500 Kč –9 %

Pohádce se pracovně říká "Dopravní". Naučí totiž děti vhodnému chování v dopravě. Nikoliv v roli řidiče, ale v roli dětského účastníka provozu.

5 500 Kč –9 % 5 000 Kč
Skladem

Doleva, doprava a zase doleva. Tak se správně přechází silnice. U ní totiž musíme být nadmíru opatrní, chceme-li ji správně přejít. Na vozovce se ale běžně můžeme setkat se spoustou jiných nebezpečných situací. O tom, jak se při nich chovat, je naše pohádka Křižovatka není zkratka.

Pohádka je veršovaná. Všechny postavy mluví v jednoduchých verších, tím se jednak učí pohádkové básničky, jednak to zvyšuje dojem z představení.

Divadelní balíček obsahuje kostýmy pro všechny postavy, divadelní scénář, CD s nahrávkou vypravěče a hudebního doprovodu k divadelní písničce. Dále noty pro nácvik písničky. (písničku lze nacvičit bez not podle nazpívané verze, která slouží právě pro nácvik).

Vše vč. kostýmů je vyrobeno v ČR, kostýmy jsou z certifikovaných materiálů, především bavlny, vhodné pro děti i alergiky.

 

Kód Kód: 78
Jméno značky: Škokolka
Kategorie: Náročnost
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení