O dvanácti měsíčkách

Snímek obrazovky 2021 04 08 v 12.39.03
5 500 Kč –9 %

Maruška, Holena a zlá macecha spolu žijí v chaloupce u lesa. Macecha s Holenou neustále vymýšlejí, jak Marušce její život ještě více ztrpčit.

5 500 Kč –9 % 5 000 Kč
Skladem

Nesmyslné a marnivé úkoly, které dává macecha s Holenou chudince Marušce, pomohou vyřešit bratři měsíčkové. Je jich dvanáct a naštěstí si vědí rady s každým úkolem. Dostihne nakonec ty dvě zlé osoby spravedlnost?

Pohádka je veršovaná. Všechny postavy mluví v jednoduchých verších, tím se jednak učí pohádkové básničky, jednak to zvyšuje dojem z představení.

Divadelní balíček obsahuje kostýmy pro všechny postavy, divadelní scénář, CD s nahrávkou vypravěče a hudebního doprovodu k divadelní písničce. Dále noty pro nácvik písničky. (písničku lze nacvičit bez not podle nazpívané verze, která slouží právě pro nácvik).

Vše vč. kostýmů je vyrobeno v ČR, kostýmy jsou z certifikovaných materiálů, především bavlny, vhodné pro děti i alergiky.

 

Kód Kód: 66
Jméno značky: Škokolka
Kategorie: Náročnost
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení