Škokolka je báječná cesta k pohádkovému divadlu pro vaši školku či školu. Snadno a poutavě nacvičíte s dětmi divadelní představení, jaké jejich rodiče ještě neviděli. Za podpory profesionálního vypravěče a s pomocí intuitivního scénáře a jevištního manuálu připravíte pohádku, do které se zapojí všechny děti. Vyprávěč vám bude představení držet pohromadě i v okamžiku, kdy malí herci pod tíhou trémy maličko zaváhají. Není čeho se bát.

Získáváte také půvabné kostýmy pro všechny divadelní postavy s  rekvizitami a doplňky. Při výtvarné části přípravy si s dětmi doladíte scénu a podle manuálu připravíte velké kulisy. S dětmi se naučíte dialogy a nacvičíte písničky, které jsou samozřejmou součástí každého velkého představení.

Nakonec už jen pozvat rodiče a prarodiče a užít si jejich nadšení a emocemi naplněný sál.

Škokolka vám přináší to nejoriginálnější řešení vánoční besídky, Den matek nebo školkové akademie. Vyberte si některou z českých či světových pohádek a nechte nás, abychom vám ji doručili v balíčku, který dětem udělá radost.

Balíček bude obsahovat nejen CD s nahrávkou vypravěče a písničkami, ale také úžasný scénář, kostýmy, líčidla, jevištní manuál a vše, co vám přípravu usnadní. O vašem představení se pak bude dlouho vyprávět a každý na něj bude rád vzpomínat.

 .