O řemeslech - Ztratila se školka

Za podezřelých okolností zmizela v Utřinosech školka. Školní rok začíná již za chvíli, proto je potřeba postavit novou. Stihnou to šikovní řemeslníci ze vsi před prvním školním dnem?

5 190 Kč
Skladem

Ztratila se školka. Někdo tvrdí že odletěla jako raketa, někdo zase že se propadla do země. Komisař Houkal si stojí za scénářem, že byla ukradena. Scénářů je mnoho, ale nejdůležitější je otázka, zdali budou mít děti z Utřinos prvního září školku. Ve vsi je spousta šikovných řemeslníků. Sami si ale neporadí. Pokud to chtějí stihnout, musí spolupracovat.

Pohádka je veršovaná. Všechny postavy mluví v jednoduchých verších, tím se jednak učí pohádkové básničky, jednak to zvyšuje dojem z představení.

Divadelní balíček obsahuje kostýmy pro všechny postavy, divadelní scénář, CD s nahrávkou vypravěče a hudebního doprovodu k divadelní písničce. Dále noty pro nácvik písničky. (písničku lze nacvičit bez not podle nazpívané verze, která slouží právě pro nácvik).

Vše vč. kostýmů je vyrobeno v ČR, kostýmy jsou z certifikovaných materiálů, především bavlny, vhodné pro děti i alergiky.

Pozn.: Slovenská verze je určena pro slovenské MŠ, kterým je odesílána poštou, platba probíhá v Eurech na účet u Slovenské spořitelny

Kód Kód: 96
Jméno značky: Škokolka
Kategorie: Náročnost
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu